354016-2016 - ÄndringSverige-Örebro: Ljudutrustning
Örebro kommun, Box 30070, Att: Malin Andersson, Örebro 701 35, Sverige. E-post: malin.c.andersson@orebro.se
Varor
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 6.9.2016, 2016/S 171-307994)
Angående:
CPV:32342410 Ljudutrustning, 32340000 Mikrofoner och högtalare, 32341000 Mikrofoner, 32342400 Ljudanordningar, 51313000 Installation av ljudutrustning
Ljudutrustning