354063-2022 - ÄndringSverige-Malmö: Skrivare och kurvskrivare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kassettskrivare
Referensnummer: 2022-O001315
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser inköp av upp till 13 kassettskrivare till Region Skåne.