354155-2022 - Frivillig förhandsinsynSverige-Karlskrona: MR-kameror
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Uppgradering MR 2022
Referensnummer: RB2022-0080
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33113110 MR-kameror
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppgradering av Regionens MR-system till den senaste teknikplattformen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen