2. Förfarande
Förfarande
Titel: Organisationskonsulter
Beskrivning: Tjänsten avser konsulttjänster inom Verksamhets och organisationsutveckling enligt de förutsättningar som anges i förfrågningsunderlaget jämte bilagor.
Intern identifierare: ÅM2024-1516
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 79411000 Allmän organisationsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79420000 Managementtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Org. konsulter