354240-2016 - ÄndringSverige-Stockholm: Datainsamlings- och kollateringstjänster
Försäkringskassan, , Att: Jenni Elfvén, Stockholm 103 51, Sverige. E-post: jenni.elfven@forsakringskassan.se
Tjänster
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 2.9.2016, 2016/S 169-304937)
Angående:
CPV:72314000 Datainsamlings- och kollateringstjänster, 79311000 Undersökningar, 79311200 Genomförande av undersökningar, 79311300 Undersökningsanalys
Datainsamlings- och kollateringstjänster