354251-2017 - ResultatSverige-Uddevalla: Mobiltelefoner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobiltelefoner, telefoner och tillbehör, ver. 2.
Referensnummer: KS 2017-366
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser mobiltelefoner, telefoner och tillbehör. Syftet är att teckna ramavtal med en leverantör.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen