See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rumsavskiljare
Beskrivning: Rumsavskiljare.
Intern identifierare: 24/72
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30191000 Kontorsutrustning, exkl. möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del