354313-2017 - ResultatSverige-Piteå: Konsulttjänster för företagsanalys
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster-stöd till ledningsgrupper och chefer.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72221000 Konsulttjänster för företagsanalys
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta omfattar konsulttjänster för stöd till ledningsgrupper och chefer i samband med bland annat verksamhetsförändring, verksamhetsförflyttning och verksamhetsutveckling.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72221000 Konsulttjänster för företagsanalys, 72224000 Konsulttjänster för projektledning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen