354375-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Upphandling av besiktning och kontroll av cisterner, tankanläggningar för flygbränsle JET A1, nationellt ramavtal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av besiktning och kontroll av cisterner, tankanläggningar för flygbränsle JET A1, nationellt ramavtal
BeskrivningBesiktning av Cisterner
Intern identifierareA180.356.2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsområde A
BeskrivningCisternkontroll
Intern identifierareAnbudsområde A
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde B
Intern identifierareAnbudsområde B