See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling serviceavtal för laboratoriecentrifuger, värmeskåp, blocktermostater och värmeskak
Beskrivning: Serviceavtal för laboratoriecentrifuger, värmeskåp, blocktermostater och värmeskak
Intern identifierare: A239.572/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50410000 Reparation och underhåll av mät-, test- och kontrollapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avtalsområde 1 – Laboratoriecentrifuger
Beskrivning: Avtalsområde 1 – Laboratoriecentrifuger
Intern identifierare: Avtalsområde 1 – Laboratoriecentrifuger
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsområde 2 – Värmeskåp/blocktermostater/värmeskak
Beskrivning: Avtalsområde 2 – Värmeskåp/blocktermostater/värmeskak
Intern identifierare: Avtalsområde 2 – Värmeskåp/blocktermostater/värmeskak