354461-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning – Mobiltelefoni & Tillbehör
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMobiltelefoni & Tillbehör
BeskrivningUpphandling av Mobiltelefoni & Tillbehör
Intern identifierareKs 438/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAdministrativa villkor
Intern identifierare1671483
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelTilldelningskriterier
Beskrivning.
Intern identifierare1671485
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAvtalsvillkor
Intern identifierare1671486
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelSupport och underhåll
Intern identifierare1671488
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelAdministrativa villkor (1)
BeskrivningUpphandling av Mobiltelefoni och Tillbehör
Intern identifierare1671491
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelObligatoriska krav
BeskrivningUpphandling av Mobiltelefoni & Tillbehö
Intern identifierare1671492