2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekvisitionsläkemedel 2027
Beskrivning: Upphandling av Rekvisitionsläkemedel
Intern identifierare: RS 2026-00215
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Rekvisitionsläkemedel
Beskrivning: Ramavtal enligt upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1798127-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: -
Intern identifierare: 1798128-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1) (4)
Intern identifierare: 1798129-2