2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skafferiavtal
Beskrivning: Gemensam upphandling av skafferiavtal
Intern identifierare: 2026/220
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall 2025
Beskrivning: Skafferiavtal för leverans samt för fysisk butik
Intern identifierare: 1872406-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sanningsförsäkran - Uteslutning och kvalificering av anbudsgivare
Beskrivning: Anbudsgivare lämnar anbud genom att intyga att denne inte berörs av någon av de uteslutningsgrunder som framgår av 13 kap. 1-3 §§ LOU. Anbudsgivare som lämnar anbud genom sanningsförsäkran ska inte fylla i del "Egenförsäkran (ESPD)".
Intern identifierare: 1872407-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Sanningsförsäkran - Uteslutning och kvalificering av anbudsgivare (1)
Intern identifierare: 1880568-2