354635-2026 - Resultat
Sverige – Teknisk provning, analys och konsulttjänster – Broinspektioner Västerås stad
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBroinspektioner Västerås stad
BeskrivningUppdraget omfattar inspektion av broar, tunnlar, stödmurar och liknande anläggningskonstruktioner.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122272:Lot:1