Denna upphandling avser upphandling av en leverantör av helpdesk till Svenska Försvarsmakten och tekniskt stöd för existerande hårdvara och mjukvara av iDirect satellit modem system.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32531000 Satellitkommunikationsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen