2. Förfarande
Förfarande
Titel: Telefoni- och växelsystem
Beskrivning: Eksjö Energi AB bjuder in till att lämna anbud i upphandling av Telefoni- och växelsystem.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64214200 Telefonväxeltjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 32546100 Digitala telefonväxlar, 64200000 Telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 64214200 Telefonväxeltjänster, 64200000 Telekommunikationstjänster