Arbetsmarknadsutbildning till distributionselektriker. Grundutbildning i Örebro och Stockholm. Påbyggnadsutbildning på nationell leveransort i anslutning till övningsområde.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 80000000 Undervisning och utbildning, 80530000 Yrkesutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen