354808-2024 - Resultat
Sverige – Musikinstrument, sportartiklar, spel, leksaker, hantverk, konsthantverksmateriel och tillbehör – Två konstgestaltningar till Furutåskolan, Växjö kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTvå konstgestaltningar till Furutåskolan, Växjö kommun
BeskrivningUpphandling avser två olika konstgestaltningar till furutåskolan och idrottshall. Projekt 1 avser skolbyggnad inne och/eller ute. Projekt 2 avser idrottshall inne och ute.
Föregående meddelande555918-2023
Intern identifierare23/190
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 37000000 Musikinstrument, sportartiklar, spel, leksaker, hantverk, konsthantverksmateriel och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 37800000 Hantverks- och konstmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGestaltningsuppdrag Furutåskolan