See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yttre solavskärmning
Beskrivning: Upphandlingen avser utvändiga solavskärmningsprodukter d.v.s markiser, solfilm, fast solskydd, solsegel, parasoller inom Karlskrona kommun. Även vissa tjänster såsom måttagning, produktrådgivning, demontering av befintligt solskydd inklusive fästanordning, leverans och montering av solskydd, reparationer och kompletteringar av befintliga solskyddsanordningar inklusive samtliga fästanordningar
Intern identifierare: KS 2024/3010 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44115900 Solskydd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generellt