See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Begagnade 2-facks sidlastare
Beskrivning: Vafabmiljö har för avsikt att anskaffa en begagnade sidlastare inkl. service och reparation.
Föregående meddelande: 290075-2023
Intern identifierare: 2022/383-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän del
Beskrivning: Vafabmiljö har för avsikt att anskaffa en begagnade sidlastare inkl. service och reparation
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sidlastare