2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolpyskologtjänster
Beskrivning: Upphandlingen rör bemanning av skolpsykologtjänster med två delområden; skolpsykolog och utredande skolpsykolog för Botkyrka Kommun.
Intern identifierare: UN/2026:00367
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Bilaga 2
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde 1 - Skolpsykolog
Beskrivning: xxx
Intern identifierare: Anbudsområde 1 - Skolpsykolog
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 2 - Utredande skolpsykolog
Intern identifierare: Anbudsområde 2 - Utredande skolpsykolog