355096-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation av däck, inklusive montering och balansering – Ramavtal Fordonsdäck med tillhörande tjänster samt däckförvaring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Fordonsdäck med tillhörande tjänster samt däckförvaring
Beskrivning: Ramavtal Fordonsdäck med tillhörande tjänster samt däckförvaring
Intern identifierare: KSN-2024-01702
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering
Ytterligare klassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon, 34351000 Däck till lätta fordon, 34351100 Bildäck, 34352100 Lastbilsdäck, 34352300 Däck till jordbruksmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000