355119-2025 - Resultat
Sverige – Rörmokeriarbeten – DIS Steg 2, Anbudsinbjudan - VS-service Områdesleverantör
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS Steg 2, Anbudsinbjudan - VS-service Områdesleverantör
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Föregående meddelande123456-2024
Intern identifierare2024MKB-1502
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45330000 Rörmokeriarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000