See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hisservice
Beskrivning: Uppdraget avser förebyggande underhåll av hissanläggningar inom Halmstads Kommun. Uppdraget omfattar även felavhjälpande underhåll/reparationer samt jourverksamhet.
Intern identifierare: TKFN-2025/00165
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000