355178-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Skogsövervakning eller -utvärdering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av resurser för efterbevakning brand
Referensnummer: 0275/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77231500 Skogsövervakning eller -utvärdering
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för efterbevakning efter skogsbrand. En leverantör per geografiskt område.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Efterbevakning
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
75251120 Bekämpning av skogsbränder, 77200000 Skogstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Efterbevakning efter skogsbrand