3552-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Kundanpassade set Operation
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKundanpassade set Operation
BeskrivningUpphandling av ramavtal för successiva inköp av kundanpassade set avsedda för olika typer av operationer inom Region Skånes verksamhet.
Föregående meddelande007763-2023
Intern identifierare2023-O000155
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000