355217-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Förvaltning av viltbestånd
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dynamiskt inköpssystem för konsulttjänster inom viltförvaltning
Referensnummer: NV-02805-21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77510000 Förvaltning av viltbestånd
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling inom ramen för DIS:et, utav moderator till viltkonferensen NV-07142-21
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
77400000 Zoologiska tjänster, 77600000 Jakttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen