2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reinsurance, Svenska Kommun Försäkrings AB
Beskrivning: Svenska Kommunförsäkrings AB is renewing parts of its reinsurance programs for Others and Real Estate on January 1, 2025. Details will be given in step 2, Tender invitation.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Reinsurance, Svenska Kommun Försäkrings AB