2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem för trävaror
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem trävaror
Intern identifierare: 2508-2024
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77100000 Jordbrukstjänster, 77200000 Skogstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del