355319-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Försäkringar – Försäkringsupphandling Kalix kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsupphandling Kalix kommun
BeskrivningFörsäkringsupphandling avseende Kommunförsäkring, Motorfordonsförsäkring samt Olycksfallsförsäkring
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörsäkringsupphandling Kalix kommun