355422-2020 - ÄndringSverige-Södertälje: Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2020-1047 Diarie- och ärendehanteringsssytem till Södertälje kommun
Referensnummer: TI 2020-1047
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverantörer inbjuds härmed att inkomma med anbud till Södertälje kommuns upphandling av ett nytt Diarie- och ärendehanteringssystem.