355504-2021 - ÄndringSverige-Lund: Markanläggning för parker
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45236250 Markanläggning för parker
II.1.4.
Kort beskrivning
Byggnation av stadsdelspark, byggator och VA-arbeten.