2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultuppdrag för projektering avseende lokalanpassning av Trafikcentral Malmö
Beskrivning: Konsultuppdrag för projektering avseende lokalanpassning av Trafikcentral Malmö
Intern identifierare: KOM-414082
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71315200 Byggkonsulttjänster, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konsultuppdrag för projektering avseende lokalanpassning av Trafikcentral Malmö