355564-2023 - ÄndringSverige-Lerum: Låssmedstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för låssystem
Referensnummer: KS22.325
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende installation och service av lås och detaljer för tillgänglighet i dörrmiljöer och övrigt skalskydd. I detta räknas kompletta lösningar för dörrautomatiker. Skåp för nycklar och andra värdeföremål kommer att ingå.