355578-2022 - ResultatSverige-Kalmar: Fastighetsförvaltning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetsinventering och framtagande av underhållsplaner
Referensnummer: 22/9
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
75123000 Fastighetsförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen