Typ av upphandlande myndighet Offentligrättsligt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Omställningsprogram
Referensnummer: KS-2022-0525
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Norrköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud på s k Omställningsprogram.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning, 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen