2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och avhjälpande underhåll av garageportar
Beskrivning: Drift och avhjälpande underhåll för garageportar inom Svenska Bostäder AB och dotterbolag.
Intern identifierare: SB 2023/860
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
Ytterligare klassificering (cpv): 44221240 Garageportar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Drift och avhjälpande underhåll av garageportar