See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snöröjning
Beskrivning: Arvidsjaurs kommun avser att upphandla Snöröjning, halkbekämpning, sandupptagning och övriga tjänster för gata, GC-vägar och fastighet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Pris Fastighet och övriga tjänster
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105964:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pris Gator och GC vägar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105964:Lot:2