355706-2026 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Förbigångsspår Lekarekulle Projektering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörbigångsspår Lekarekulle Projektering
BeskrivningUpphandling av projektering för Järnvägsplan och Bygghandling.
Intern identifierareKOM-420290
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörbigångsspår Lekarekulle Projektering