Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64000000 Post- och telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 64220000 Telekommunikationstjänster utom telefon- och dataöverföringstjänster
Leveransplats
Ort: Härnösand
Del av land (NUTS): Västernorrlands län (SE321)
Land: Sverige