2. Förfarande
Förfarande
Titel: Underkläder dam
Beskrivning: Upphandlingen omfattar underkläder till kvinnliga intagna.
Intern identifierare: 2024-15429
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18310000 Underkläder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Underkläder av ett värde upp till och med 10 000 000 SEK
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: underkläder upp till ett värde till och med 10 000 000 SEK