See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av leverantör av kommunikatörsresurs
Beskrivning: AP3 söker nu en leverantör som kan tillhandahålla en kommunikatörresurs till fonden som vid behov kan bistå AP3s kommunikationsfunktion. Den kommunikatör som väljs ska kunna stödja AP3s kommunikationschef med projektledaransvar, vidareutveckla pågående och nya kommunikationsprojekt och kanaler samt utveckla AP3s digitala kommunikation. Kommunikatören ska kunna arbeta självständigt utifrån de ramar och önskemål som uppställs av AP3.
Intern identifierare: 2024/6
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000