355784-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Möbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler och inredning till hemlika miljöer
Referensnummer: V-2023-0032
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
KTH har ett behov av ett avtal med en leverantör som kan leverera möbler och inredningsdetaljer för hemlika miljöer, mindre bostäder, pentryn, och kontorsutrymmen. Avtalet innefattar även inredningsrådgivning, leverans och montering.