See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandväggsfunktion
Beskrivning: Upphandlingen avser brandväggar med relaterade produkter och tjänster.
Föregående meddelande: 012751-2023
Intern identifierare: 23/89
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät, 72100000 Rådgivning för maskinvara, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall upphandling
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72250000 System- och stödtjänster, 72261000 Stödtjänster för programvara
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mall upphandling (1)
Beskrivning: Upphandlingen avser brandväggar och relaterade produkter och tjänster.
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät, 48210000 Programvara för nätverk, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning