2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bärbar Biljettutrustning
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans och underhåll av androidbaserade handhållna enheter. Vidare ingår: utveckling och certifiering av en betalapplikation, MDM-lösning, supportfunktioner, konsulttjänster.
Föregående meddelande: 295739-2023
Intern identifierare: TN 2023-0395
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30213500 Handdatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Bärbar biljettutrustning