356051-2021 - ResultatSverige-Uppsala: Radioisotoper
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Radiochemicals and Radionucleotides for Laboratory Work
Referensnummer: UH 2020-118
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09344000 Radioisotoper
II.1.4.
Kort beskrivning
Framework agreement regarding Radiochemicals and radinucleotides for laboratory work.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Radiochemicals and radionucleotides for laboratory work.