35618-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Teknisk besiktning och provning – Besiktningsförrättare - ramavtal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBesiktningsförrättare - ramavtal
BeskrivningDenna förfrågan avser ramavtal för: • Besiktningsförrätarre bygg • Besiktningsförrättare el • Besiktningsförrättare vvs • Besiktningsförrättare mark • Besiktningsförrättare elrevision • Besiktningsförrättare hiss
Intern identifierare23/77
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningBesiktningsförrättare ramavtal
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (samtliga anbudsområden)
BeskrivningSe anbudsformulär
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelBesiktningsförrättare Bygg
BeskrivningSe AF
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelBesiktningsförrättare El
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelBesiktningsförrättare VVS
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelBesiktningsförrättare Elrevision
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelBesiktningsförrättare Mark
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelBesiktningsförrättare Sprinkler
BeskrivningSe Anbudsformulär
Del (anbudsområde)LOT-0009
TitelBesiktningsamordnare
Del (anbudsområde)LOT-0010
TitelBesiktningsförrättare Hiss