356253-2022 - ÄndringSverige-Sollentuna: Hemtjänst
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hemtjänst Sollentuna kommun
Referensnummer: SK2022-0383
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98514000 Hemtjänst
II.1.4.
Kort beskrivning
Hemtjänstuppdrag i Sollentuna kommun.