2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Avgasning av vätskesystem
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal för avgasning av vätskesystem i Malmö stads fastigheter.
Intern identifierare: SN-2024-1999
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner, 50530000 Reparation och underhåll av maskiner, 50531100 Reparation och underhåll av varmvattenberedare, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50720000 Reparation och underhåll av centralvärme, 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000