See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts anpassad gymnasieskola (Filipstad-Kristinehamn)
Beskrivning: Skolskjuts till och från anpassat gymnasium, Brogymnasiet, Kristinehamn.
Intern identifierare: 25-1010-1313-1040-138
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa krav
Beskrivning: Skolskjuts för anpassad gymnasieskola.
Intern identifierare: 1690558
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Intern identifierare: 1690560
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på tjänsten
Intern identifierare: 1690561
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kommersiella villkor
Intern identifierare: 1690563
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsprövning
Intern identifierare: 1690564